Veterschoen Panama Jack Men Gunter C2 Velour Marino Navy
Productbeschrijving
De Gunter C2 is een veterschoen van het Spaanse merk Panama Jack. De schoen is voorzien van suède leer en heeft een prachtige blauwe kleur. De zool heeft een bruine rand die hem net dat beetje extra geeft. Daarnaast is de voering aan de binnenkant ook van leer, waardoor de schoen uw voeten lekker warm houden. De rubberen zool is lekker flexibel en slipvrij. Zo loopt u altijd comfortabel over straat.
Panama Jack Maatvoering
Panama Jack werkt met specifieke schoenmaten, hieronder vindt u de juiste maatvoering. Let op: de maten en afmetingen zijn slecht indicaties en kunnen soms enigszins afwijken.Heren
Schoenmaat: | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lengte van de voet (cm): | 26.1 | 26.7 | 27.4 | 28 | 28.7 | 29.3 | 30 | 30.7 |
Over Panama Jack
Panama Jack is sinds 1989 actief op de schoenenmarkt. Het merk maakt hoge kwaliteit handgemaakte schoenen voor zowel dames als heren. De kwaliteit van de schoenen is niet alleen te zien als je naar de schoen kijkt, maar voel je ook wanneer je de schoenen aantrekt. Heerlijk comfortabele schoenen geschikt voor ieder avontuur!
Specificaties
- Veterschoen
- Merk
- Panama Jack
- Model
- Gunter C2 Velour Marino Navy
- Kleur
- Marino / Navy
- Materiaal
- Leer
- Materiaal voering
- Leer
- Materiaal binnenzool
- Leer
- Uitneembare binnenzool
- Schachthoogte
- 16 cm
- Zoolhoogte
- 2,00 cm
- Slipvrij
- Geproduceerd in Spanje
- Geschikt voor
- Heren
Reviews
Er zijn nog geen reviews over dit product